Licytacje Nieruchomości

Administracja i zarządzanie nieruchomościami to esencja naszej działalności. Dzięki naszemu zapałowi, profesjonalizmowi i ciągłym staraniom by nasi klienci zawsze byli zadowoleni z naszych usług jesteśmy liczącą się firmą na krakowskim rynku obrotu nieruchomościami. Z wykształcenia oraz z doświadczenia prawnik, menadżer, trener biznesu i licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami. Nieruchomości stały się jej pasją i branżą , w której pragnie pozostać na dłużej. blog o motoryzacji -letnie doświadczenie w nieruchomościach zarówno jako prawnik, pośrednik w obrocie nieruchomościami jak i inwestor.
EPG Nieruchomości is a real estate workplace with its seat in Katowice, offering companies for the entire Silesia Metropolitan Space. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe, zdobyte głównie w zakresie obsługi klienta biznesowego i indywidualnego. W branży nieruchomości od 2017 roku. „Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem Twojego życia”.
w ramach powierzonej usługi podejmujemy się także czynności doradczych, w których wykorzystujemy wiedzę rynku nieruchomości oraz doświadczenie z przeprowadzonych transakcji. W tym obszarze mieści się pomoc w oszacowaniu wartości nieruchomości, weryfikacja i pomoc w skompletowaniu niezbędnych dokumentów, ustaleniu warunków transakcji, oceny możliwości finansowych klienta poszukującego oraz pomoc w wyborze źródeł sfinansowania zakupu, współpracujemy z profesjonalnymi doradcami kredytowymi.
Każda z oferowanych przez nas nieruchomości jest skrupulatnie sprawdzona. Domy i mieszkania z naszej oferty mają uregulowany status prawny. Stan techniczny budynków, obecne i przyszłe sąsiedztwo, konieczne remonty - wszystkim dowiesz się od razu. Kupując dom lub mieszkanie w firmie Krawczyk Nieruchomości będziesz mieć pełen obraz sytuacji i pewność, że nie spotkają Cię żadne przykre niespodzianki.
Aside from trade and advisory providers to Polish industrial and industrial actual estate firms, Pawlik Nieruchomości also offers architectural and urban design, in addition to intermediate commerce services associated to financing and acquiring capital for investment goals. Our IT system deployed at Pawlik Nieruchomości is the right example of how a purpose established by the consumer determines the finally developed software solutions.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Licytacje Nieruchomości”

Leave a Reply

Gravatar